61 307 03 16 ; 22 299 20 93 biuro@stillwell.pl

Wielu przedsiębiorców miało do czynienia z firmami, które podając się za różnego rodzaju rejestry przedsiębiorców, próbują uzyskać od nich opłatę za wpis. Firmy takie wykorzystują brak wiedzy w tym zakresie zarówno osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jak i spółek prawa handlowego. W większości przypadków, czytając dokładnie pismo, jesteśmy w stanie dowiedzieć się, że opłata taka jest opłatą fakultatywną. Do naszej firmy trafił jednak ostatnio list, w którym nadawca podszywa się pod sąd rejestrowy.

czytaj więcej…

Szanowni Państwo,
informujemy, iż obecnie spółka StillWell Polska sp. z o.o. nie zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, świadczeniem usług wirtualnego biura oraz obsługą prawną.

Obecnie w ramach grupy Stillwell Polska wdrażamy nasz najnowszy projekt technologiczny, zajmujący się technologią blockchain, kompleksowym wsparciem dotyczącym kryptowalut takich jaki Ethereum, Ethereum Classic, Zcash czy Bitcoin oraz sprzedażą koparek do ich wydobywania.

Zapraszamy do współpracy. Dodatkowe informację mogą znaleźć Pańśtwo pod adresem: http://www.stillwell.pl/koparki-kryptowalut/