61 307 03 16 ; 22 299 20 93 biuro@stillwell.pl

3bJeśli jesteśmy już zdecydowani, aby dokonać zakupu gotowej spółki, pozostaje jeszcze kwestia załatwienia formalności u notariusza. Gotową spółkę kupujemy ponieważ chcemy zaoszczędzić czas i nie przejmować się załatwianiem zbędnych formalności. Dlatego też cała procedura sprzedaży jest opracowana w sposób najmniej kłopotliwy dla Klienta. Poniżej przedstawiamy jak łatwo i szybko można stać się posiadaczem spółki z o.o.

 

Przygotowanie dokumentów i spotkanie u notariusza

Mało kto kupuje spółkę po to, by zaczęła ona działać na przykład za miesiąc. Często liczą się dni, a nawet godziny. Mamy świadomość potrzeb Klientów, dlatego sprawy związane ze sprzedażą załatwiamy nawet w ciągu jednego dnia. Naszym Klientom przesyłamy drogą mailową informację o tym, jakich danych i dokumentów potrzebujemy, aby przygotować sprzedaż spółki oraz odpowiednie formularze aktualizacyjne, które później zostaną w ich imieniu złożone w sądzie. Jeśli Klient dokonuje zakupu spółki w Warszawie, Poznaniu lub Wrocławiu, w porozumieniu z nim ustalamy dogodny termin spotkania u notariusza. Sprzedaż gotowej spółki następuje w najszybszym możliwym czasie. Kupno spółki polega na poświadczeniu podpisów przez notariusza i nie trwa więcej niż pół godziny. Podczas tego samego spotkania przedkładamy Klientowi wszystkie druki i formularze, które następnie zostaną przekazane do Sądu rejestrowego, Urzędu Statystycznego i Urzędu Skarbowego.

Sprzedaż spółki w dowolnym mieście

Jeśli nasi Klienci nie chcą tracić czasu na dojazd i załatwianie formalności w jednym z trzech wskazanych powyżej miast, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby sprzedaż spółki załatwić na odległość. Po omówieniu wszystkich spraw drogą mailową i telefoniczną, jak również przedstawieniu Klientowi dokumentów spółki w formie skanów, można dokonać sprzedaży gotowej spółki. Mimo, że umowę sprzedaży udziałów musi poświadczyć notariusz, to kupujący i sprzedający nie muszą znaleźć się w kancelarii w tym samym miejscu i czasie. Najpierw umowę sprzedaży spółki poświadcza u notariusza w swoim mieście kupujący oraz uiszcza przelewem opłatę za zakup udziałów. Następnie umowa jest przesyłana kurierem do sprzedającego, który w swoim imieniu poświadcza ją u notariusza w wybranej kancelarii. Umowa zostaje następnie odesłana do Kupującego.

Jak więc przedstawiono cała procedura może zostać załatwiona w ciągu maksymalnie kilku dni, bez zbędnego zaangażowania Klienta – ponieważ o to właśnie chodzi w sprzedaży gotowych spółek. Dla naszych Klientów przeprowadzamy również modyfikacje w umowach spółek, doradzamy w jaki najlepszy sposób zorganizować funkcjonowanie spółki i jej organów, a także pomagamy w znalezieniu biura wirtualnego lub biura księgowego – wszystko, czego potrzebujesz by prowadzić swój biznes łatwo i wygodnie.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania telefonicznie (61 610 03 43) lub mailowo (biuro@stillwell.pl).

Szanowni Państwo,
informujemy, iż obecnie spółka StillWell Polska sp. z o.o. nie zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, świadczeniem usług wirtualnego biura oraz obsługą prawną.

Obecnie w ramach grupy Stillwell Polska wdrażamy nasz najnowszy projekt technologiczny, zajmujący się technologią blockchain, kompleksowym wsparciem dotyczącym kryptowalut takich jaki Ethereum, Ethereum Classic, Zcash czy Bitcoin oraz sprzedażą koparek do ich wydobywania.

Zapraszamy do współpracy. Dodatkowe informację mogą znaleźć Pańśtwo pod adresem: http://www.stillwell.pl/koparki-kryptowalut/