Nasz Zespół

Naszym kapitałem są ludzie, to oni tworzą największą wartość w naszej firmie. Nasz zespół tworzą tylko najlepsi prawnicy, którzy oprócz wiedzy „prawniczej” posiadają również bogate doświadczenie biznesowe, które lepiej pozwala im zrozumieć prawa rynku i oczekiwania naszych Klientów.

W dobie XXI wieku, aby zapewnić Klientowi obsługę na najwyższym poziomie, niezbędna jest specjalizacja. Nasz zespół tworzą specjaliści w danych dziedzinach. W naszej pracy na co dzień współpracujemy z kilkunastoma zewnętrznymi prawnikami o różnych specjalizacjach, doradcami podatkowymi oraz księgowymi.

Krzysztof Rajkowski

Partner Zarządzający

Marta Żminkowska | Partner Zarządzający

Marta Żminkowska – prawnik, założycielka i Partner Zarządzający firmy StillWell Polska, ukończyła prawo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz prawie spółek handlowych. Z branżą prawną związana od 2009 r.

Autorka bloga o spółkach prawa handlowego zminkowska.pl

Krzysztof Rajkowski | Partner Zarządzający

Krzysztof Rajkowski – udziałowiec i Partner Zarządzający firmy StillWell Polska, specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem finansowym w przedsiębiorstwie oraz optymalizacją procesów biznesowych. Sprawuje nadzór nad strategią biznesową i marketingową przyjętą przez firmę StillWell Polska.

Kamil Wasilewski | Adwokat

Kamil Wasilewski – adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2010 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym i cywilnym oraz obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz startupów.

Zapisz się na newsletter!

Zainteresował Ciebie ten artykuł? Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o zmianach w prawie, które mogą dotyczyć Twojej firmy.