61 307 03 16 ; 22 299 20 93 biuro@stillwell.pl

Nasz Zespół

Naszym kapitałem są ludzie, to oni tworzą największą wartość w naszej firmie. Nasz zespół tworzą tylko najlepsi prawnicy, którzy oprócz wiedzy „prawniczej” posiadają również bogate doświadczenie biznesowe, które lepiej pozwala im zrozumieć prawa rynku i oczekiwania naszych Klientów.

W dobie XXI wieku, aby zapewnić Klientowi obsługę na najwyższym poziomie, niezbędna jest specjalizacja. Nasz zespół tworzą specjaliści w danych dziedzinach. W naszej pracy na co dzień współpracujemy z kilkunastoma zewnętrznymi prawnikami o różnych specjalizacjach, doradcami podatkowymi oraz księgowymi.

Krzysztof Rajkowski

Partner Zarządzający

Marta Żminkowska | Partner Zarządzający

Marta Żminkowska – prawnik, założycielka i Partner Zarządzający firmy StillWell Polska, ukończyła prawo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz prawie spółek handlowych. Z branżą prawną związana od 2009 r.

Autorka bloga o spółkach prawa handlowego zminkowska.pl

Krzysztof Rajkowski | Partner Zarządzający

Krzysztof Rajkowski – udziałowiec i Partner Zarządzający firmy StillWell Polska, specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem finansowym w przedsiębiorstwie oraz optymalizacją procesów biznesowych. Sprawuje nadzór nad strategią biznesową i marketingową przyjętą przez firmę StillWell Polska.

Kamil Wasilewski | Adwokat

Kamil Wasilewski – adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2010 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym i cywilnym oraz obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz startupów.

Szanowni Państwo,
informujemy, iż obecnie spółka StillWell Polska sp. z o.o. nie zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, świadczeniem usług wirtualnego biura oraz obsługą prawną.

Obecnie w ramach grupy Stillwell Polska wdrażamy nasz najnowszy projekt technologiczny, zajmujący się technologią blockchain, kompleksowym wsparciem dotyczącym kryptowalut takich jaki Ethereum, Ethereum Classic, Zcash czy Bitcoin oraz sprzedażą koparek do ich wydobywania.

Zapraszamy do współpracy. Dodatkowe informację mogą znaleźć Pańśtwo pod adresem: http://www.stillwell.pl/koparki-kryptowalut/