732 601 772 biuro@stillwell.pl

Nasz Zespół

 

Firma StillWell Polska Sp. z o.o. powstała z pasji i marzeń o stworzeniu firmy dostosowanej w 100% do potrzeb Klienta. Doświadczenie zdobyte podczas pracy przy różnego rodzaju projektach biznesowych pomogło mi wypracować jasne i przejrzyste zasady działania, które uważam za najistotniejsze w trakcie współpracy z Klientami. To właśnie wyróżnia nas na tle konkurencji. Współpracując z nami otrzymujesz najwyższą jakość usług, komfort i bezpieczeństwo.

Posiadamy również doświadczenie biznesowe oraz wiedzę z zakresu podatków czy rachunkowości. Dzięki temu, na sprawy naszych Klientów nie patrzymy jedynie przez pryzmat przepisów prawa, co jest szczególnie istotne podczas prowadzenia własnego biznesu.

Wierzymy, że usługi prawną mogą być dostępne dla wszystkich a naszym Klientom pokazujemy, że tak jak w wielu innych dziedzinach, tak i w prawie sprawdza się zasada „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Marta Żminkowska

Partner Zarządzający

Marta Żminkowska | Partner Zarządzający

Marta Żminkowska – prawnik, założycielka i Partner Zarządzający firmy StillWell Polska, ukończyła prawo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz prawie spółek handlowych. Z branżą prawną związana od 2009 r.

Twórczyni inicjatywy Kobieta i Biznes – zminkowska.pl

Krzysztof Rajkowski | Partner Zarządzający

Krzysztof Rajkowski – udziałowiec i Partner Zarządzający firmy StillWell Polska, specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem finansowym w przedsiębiorstwie oraz optymalizacją procesów biznesowych. Sprawuje nadzór nad strategią biznesową i marketingową przyjętą przez firmę StillWell Polska.