61 307 03 16 ; 22 299 20 93 biuro@stillwell.pl

Zakładanie oddziałów przedsiębiorców zagranicznych

Rejestracja oddziałów

 

Firma StillWell Polska zajmuje się także rejestracją w Polsce oddziałów przedsiębiorców zagranicznych. Zgodnie z ustawą o swobodzie działalności gospodarczej przedsiębiorcy zagraniczni mogą w Polsce prowadzić działalność gospodarczą w formie oddziału, który stanowi wyodrębnioną i samodzielną organizacyjnie część działalności gospodarczej, wykonywaną poza siedzibą przedsiębiorcy lub głównym miejscem prowadzenia działalności. Istotnym jest fakt, że oddział może prowadzić działalność jedynie w zakresie przedmiotu działalności przedsiębiorcy zagranicznego.

Oddziały przedsiębiorców zagranicznych podlegają obowiązkowi wpisu do KRS. Rejestracja oddziału wymaga dopełnienia szeregu formalności takich jak przygotowanie dokumentów zagranicznych oraz ich przetłumaczenie przez tłumacza przysięgłego, przygotowanie uchwał powołujących oddział, wyznaczenie pełnomocnika przedsiębiorcy zagranicznego w oddziale oraz przygotowanie innych dokumentów i wniosków do KRS.

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w rejestracji oddziałów przedsiębiorców zagranicznych z takich Państw jak m.in. Wielka Brytania, USA czy Holandia.

Przedsiębiorcom zagranicznym, którzy zdecydują się na rozpoczęcie swojego biznesu w Polsce pomagamy również we wszystkich formalnościach w urzędach, zapewniamy obsługę księgową świadczoną przez Kancelarię Rachunkową jak również stałą obsługę prawną, która może być pomocna dla obcokrajowców nie znających polskich przepisów.

 

Zakres usługi:

 • Pomoc w przygotowaniu dokumentów założycielskich przedsiębiorcy zagranicznego
 • Wykonanie tłumaczeń przysięgłych
 • Przygotowanie stosownych uchwał o powołaniu oddziału
 • Przygotowanie dokumentów powołujących pełnomocnika przedsiębiorcy zagranicznego
 • Wypełnienie wniosków rejestracyjnych do KRS

Cena rejestracji oddziału od 2990 zł

Usługi dodatkowe:

 • Zgłoszenie oddziału w Urzędzie Skarbowym
 • Zgłoszenie oddziału w ZUS jako płatnika składek w przypadku zatrudniania pracowników
 • Rejestracja przedsiębiorcy zagranicznego jako płatnika VAT w Polsce
 • Obsługa księgowa
 • Stała obsługa prawna
 • Inne prace zlecone związane z obsługą oddziału

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Gotowe spółki

Gotowe spółki

Kup gotową spółkę i rozpocznij działalność w ciągu jednego dnia

Obsługa Księgowa

Obsługa księgowa

Księgi handlowe i księgowość uproszczona
Zakładanie Spółek

Zakładanie firm

Kompleksowe wsparcie przy rejestracji firmy
Obsługa Prawna

Obsługa prawna

Wsparcie prawne dla Twojej firmy

Czy ten artykuł okazał się dla Ciebie przydatny?

Oddział przedsiębiorcy zagranicznego
Ocena: 3.79 (14)

Szanowni Państwo,
informujemy, iż obecnie spółka StillWell Polska sp. z o.o. nie zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, świadczeniem usług wirtualnego biura oraz obsługą prawną.

Obecnie w ramach grupy Stillwell Polska wdrażamy nasz najnowszy projekt technologiczny, zajmujący się technologią blockchain, kompleksowym wsparciem dotyczącym kryptowalut takich jaki Ethereum, Ethereum Classic, Zcash czy Bitcoin oraz sprzedażą koparek do ich wydobywania.

Zapraszamy do współpracy. Dodatkowe informację mogą znaleźć Pańśtwo pod adresem: http://www.stillwell.pl/koparki-kryptowalut/