61 307 03 16 ; 22 299 20 93 biuro@stillwell.pl

Saplings On Stack Of Coins Representing GrowthJeśli prowadzimy spółkę z o.o. lub mamy zamiar taką spółkę zarejestrować lub zakupić należy pamiętać o opłatach z tym związanych. Są to opłaty sądowe i urzędowe. Od niedawna została zmiejszona i ujednolicona opłata za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG). Poniżej przedstawiamy tabelę najważniejszych opłat związanych z prowadzeniem spółki z o.o.

 

 

.

  • Rejestracja – 600zł (500zł opłata sądowa oraz 100zł ogłoszenie w MSiG)
  • Zmiana danych – 350zł (250zł opłata sądowa oraz 100zł ogłoszenie w MSiG) zamiast dotychczasowych 500zł
  • Złożenie sprawozdania finansowego – 140zł (40zł opłata sądowa oraz 100zł ogłoszenie w MSiG) zamiast dotychczasowych 290zł 
  • Opłata za zgłoszenie do VAT – 170zł
  • Opłata za pełnomocnictwo – 17zł
  • Zaświadczenie o niezaleganiu wydawane przez Urząd Skarbowy – 21zł
  • Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia rejestracyjnego w podatku akcyzowym – 170zł
  • Wydanie duplikatu decyzji o nadaniu NIP/rejestracji doVAT – 21zł

Jeśli rejestrujemy spółkę to obowiązkowo musimy ponieść koszt 600zł opłaty za rejestrację oraz opcjonalnie 170zł za zgłoszenie spółki jako podatnika VAT czynnego.

W przypadku zakupu gotowej spółki obligatoryjne koszty urzędowe to tylko 350zł za zmianę danych w KRS.

Od początku 2015 roku część opłat uległa zmianie. Zapoznaj się z nową listą opłat TUTAJ

Szanowni Państwo,
informujemy, iż obecnie spółka StillWell Polska sp. z o.o. nie zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, świadczeniem usług wirtualnego biura oraz obsługą prawną.

Obecnie w ramach grupy Stillwell Polska wdrażamy nasz najnowszy projekt technologiczny, zajmujący się technologią blockchain, kompleksowym wsparciem dotyczącym kryptowalut takich jaki Ethereum, Ethereum Classic, Zcash czy Bitcoin oraz sprzedażą koparek do ich wydobywania.

Zapraszamy do współpracy. Dodatkowe informację mogą znaleźć Pańśtwo pod adresem: http://www.stillwell.pl/koparki-kryptowalut/