61 307 03 16 ; 22 299 20 93 biuro@stillwell.pl

Tą samą rzecz można zrobić dobrze, albo źle. Każdego dnia stykamy się w naszym życiu z zagadnieniami prawnymi podpisując umowę na telefon lub kupując mieszkanie. Choć przy tego typu czynnościach w naszej głowie często powstają wątpliwości, rzadko kiedy korzystamy z pomocy prawnika, zarówno ze względów ekonomicznych jak i z braku świadomości, że warto. Dlatego już od najbliższego poniedziałku ruszamy z nowym cyklem „Poznaj prawo ze StillWell Polska”, 

którego celem jest uświadomienie, że podstawowa wiedza z zakresu prawa i fachowa pomoc może być dostępna dla każdego. Szczegóły już wkrótce na naszym blogu oraz facebook’u.

Szanowni Państwo,
informujemy, iż obecnie spółka StillWell Polska sp. z o.o. nie zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, świadczeniem usług wirtualnego biura oraz obsługą prawną.

Obecnie w ramach grupy Stillwell Polska wdrażamy nasz najnowszy projekt technologiczny, zajmujący się technologią blockchain, kompleksowym wsparciem dotyczącym kryptowalut takich jaki Ethereum, Ethereum Classic, Zcash czy Bitcoin oraz sprzedażą koparek do ich wydobywania.

Zapraszamy do współpracy. Dodatkowe informację mogą znaleźć Pańśtwo pod adresem: http://www.stillwell.pl/koparki-kryptowalut/