61 307 03 16 ; 22 299 20 93 biuro@stillwell.pl

Zakładając spółkę kapitałową wraz z innymi osobami, warto już na samym początku zadbać o to, aby właściwie zabezpieczyć swoje interesy, a także zastanowić się nad różnymi sytuacjami, które mogą się pojawić w trakcie jej funkcjonowania. Prędzej czy później w każdej spółce, pojawi się mniejszy lub większy impas pomiędzy wspólnikami, który w konsekwencji może doprowadzić do np. pata decyzyjnego (szczególnie, gdy mamy do czynienia z podziałem udziałów 50-50).

czytaj więcej…

Szanowni Państwo,
informujemy, iż obecnie spółka StillWell Polska sp. z o.o. nie zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, świadczeniem usług wirtualnego biura oraz obsługą prawną.

Obecnie w ramach grupy Stillwell Polska wdrażamy nasz najnowszy projekt technologiczny, zajmujący się technologią blockchain, kompleksowym wsparciem dotyczącym kryptowalut takich jaki Ethereum, Ethereum Classic, Zcash czy Bitcoin oraz sprzedażą koparek do ich wydobywania.

Zapraszamy do współpracy. Dodatkowe informację mogą znaleźć Pańśtwo pod adresem: http://www.stillwell.pl/koparki-kryptowalut/